ZAMÓWIENIE ZDJĘĆ PRZEZ INTERNET JEST PROSTE!

Do zamówienia odbitek przez internet użyj darmowego programu FotoSender. W szybki i prosty sposób zleć wywołanie swoich zdjęć bez wychodzenia z domu. Oszczędzasz czas, bo wybierasz się do Laboratorium tylko po odbiór zdjęć! Jeżeli do Augustowa masz nie po drodze, zamów dostawę pod wskazany adres tanią przesyłką kurierską lub pocztową.

Zobacz cennik odbitek Przeczytaj instrukcję instalacji i obsługi Zainstaluj FOTOSENDER

 

 

W TROSCE O TWOJĄ WYGODĘniedrogi-kurier_200

  • Prosty darmowy program do zamawiania zdjęć

  • Szybka realizacja i wysyłka zleceń

  • Możliwość odbioru osobistego

  • Solidnie zabezpieczone paczki

  • Przesyłka kurierska w korzystnej cenie ;-)

 

Regulamin zamawiania zdjęć

 

Przed wysłaniem zdjęć cyfrowych do wywołania prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Zamówienie zdjęć jest akceptacją warunków w nim zawartych.

 

 

Jak zapłacić za usługę?

 

Rozliczenia można dokonać przelewem bankowym albo rozliczyć się przy odbiorze zdjęć gotówką  lub kartą płatniczą w naszym Laboratorium.  Kwota do zapłaty jest cały czas podawana w programie FotoSender. Wszystkie informacje o statusie realizacji zamówienia i sposobie rozliczenia prześlemy drogą mailową.

Ważna informacja

 

Po złożeniu zamówienia należy odebrać pocztę i kliknąć w link aktywacyjny w otrzymanym po rejestracji e-mailu. Realizujemy zlecenia jedynie z kont potwierdzonych w ten sposób. Zastrzegamy sobie możliwość telefonicznej weryfikacji zleceń.

§
$
!!!