Cennik dostawy

 

Towary zakupione w Kodak Express FOTOS wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub Pocztą Polską. Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Prezentowane ceny przesyłek zawierają 23% podatku Vat (ceny brutto).

 

Sposób dostawy

Przy przedpłacie

Za pobraniem

Odbiór osobisty

0,00 zł

-

Poczta Polska, e-przesyłka Kurier 48

11,00 zł

14,00 zł

Poczta Polska, paczka Kurier 48

14,00 zł

17,00 zł

Kurier GLS

19,90 zł

24,90 zł

 

Przesyłki pocztowe

Koszt przesyłki pocztowej zależny od ilości zamawianych towarów jest związany z wagowym cennikiem przesyłek Poczty Polskiej. Do jednej przesyłki pocztowej pakujemy maks. 6szt. towarów. Przy wiekszej ilości przedmiotów korzystniej jest wybrać przesyłkę kurierską. 


e-przesyłka Kurier 48 Poczty Polskiej

e-przesyłka to usługa Poczty Polskiej polegająca na dostarczeniu paczki do wybranego przez Klienta Urzędu Pocztowego. Kupujący jest poinformowany o nadejściu paczki wiadomością SMS. Wtedy można zgłosić się na pocztę i odebrać paczkę. Sprawdź, który Urząd Pocztowy w Twojej okolicy obsługuje usługę e-przesyłka. Adres swojego Urzędu wkopiuj w pole "Uwagi do zamówienia" w programie Fotosender.

 

Kurier 48 Poczty Polskiej

Kurier 48 (wcześniej przesyłka biznesowa) to nowa usługa Poczty Polskiej skierowana do firm wysyłających regularnie większe ilości paczek. Jest nowoczesnym i prostym rozwiązaniem. Główne zalety tej formy przesyłki to:

  • gwarantowany czas dostawy D+3 (do trzech dni po nadaniu przesyłki)
  • powiadomienie adresata o nadejściu przesyłki w formie SMS, ewentualne awizo także w formie SMS
  • możliwość "śledzenia" drogi przesyłki na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/
  • korzystna cena usługi transportowej.

 

Odbiór osobisty
Zapraszamy w godzinach otwarcia Laboratorium przy ul. Hożej 9 w Augustowie. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w soboty od 9:00 do 13:00. Towar będzie wcześniej przygotowany do odbioru, o czym powiadomimy stosownym e-mailem.


Przesyłki kurierskie - zamawiaj więcej płacąc mniej!

Koszt przesyłki kurierskiej jest niezależny od ilości i wagi zakupionych przedmiotów.