Strict Standards: array_walk_recursive() expects parameter 2 to be a valid callback, non-static method TranslateRequest::make_safe() should not be called statically in /_head.php5 on line 27

Strict Standards: Declaration of descrPage::action_default() should be compatible with readPage::action_default($key = NULL) in /core/descrPage.class.php on line 100
Kodak Express FOTOS - Augustów - zdjęcia cyfrowe, fotoksiążki, fotoprezenty! 

Cennik dostawy

 

Towary zakupione w Kodak Express FOTOS wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub Pocztą Polską. Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Prezentowane ceny przesyłek zawierają 23% podatku Vat (ceny brutto).

 

Sposób dostawy

Przy przedpłacie

Za pobraniem

Odbiór osobisty

0,00 zł

-

Poczta Polska, e-przesyłka Kurier 48

10,00 zł

13,00 zł

Poczta Polska, paczka Kurier 48

13,00 zł

16,00 zł

Kurier GLS

19,90 zł

24,90 zł

 

Przesyłki pocztowe - tania dostawa już od 9zł!

Koszt przesyłki pocztowej zależny od ilości zamawianych towarów jest związany z wagowym cennikiem przesyłek Poczty Polskiej. Do jednej przesyłki pocztowej pakujemy maks. 6szt. towarów. Przy wiekszej ilości przedmiotów korzystniej jest wybrać przesyłkę kurierską. 


e-przesyłka Kurier 48 Poczty Polskiej

e-przesyłka to usługa Poczty Polskiej polegająca na dostarczeniu paczki do wybranego przez Klienta Urzędu Pocztowego. Kupujący jest poinformowany o nadejściu paczki wiadomością SMS. Wtedy można zgłosić się na pocztę i odebrać paczkę. Sprawdź, który Urząd Pocztowy w Twojej okolicy obsługuje usługę e-przesyłka. Adres swojego Urzędu wkopiuj w pole "Uwagi do zamówienia" w programie Fotosender.

 

Kurier 48 Poczty Polskiej

Kurier 48 (wcześniej przesyłka biznesowa) to nowa usługa Poczty Polskiej skierowana do firm wysyłających regularnie większe ilości paczek. Jest nowoczesnym i prostym rozwiązaniem. Główne zalety tej formy przesyłki to:

  • gwarantowany czas dostawy D+2 (do dwóch dni po nadaniu przesyłki)
  • powiadomienie adresata o nadejściu przesyłki w formie SMS, ewentualne awizo także w formie SMS
  • możliwość "śledzenia" drogi przesyłki na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/
  • korzystna cena usługi transportowej.

 

Odbiór osobisty
Zapraszamy w godzinach otwarcia Laboratorium przy ul. Hożej 9 w Augustowie. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w soboty od 9:00 do 13:00. Towar będzie wcześniej przygotowany do odbioru, o czym powiadomimy stosownym e-mailem.


Przesyłki kurierskie - zamawiaj więcej płacąc mniej!

Koszt przesyłki kurierskiej jest niezależny od ilości i wagi zakupionych przedmiotów.