Jak zlecić nam złożenie kompozycji fotoksiążki?

 

  1. Dostarcz zdjęcia i teksty

  2. Wpłać zaliczkę

  3. Zaakceptuj projekt

  4. Odbierz fotoksiążkę!

 

Dostarcz zdjęcia i teksty

 

Przede wszystkim trzeba uzgodnić sposób dostarczenia zdjęć, które mają znaleźć się w Twojej fotoksiążce. Jest na to kilka sposobów:

 

  1. skopiuj nam pliki przez jeden z fotokiosków zainstalowanych w Laboratorium.

  2. Wyślij nam pliki mailem.

  3. Wyślij nam pliki przez ftp (patrz instrukcja wysyłania plików na serwer ftp).

  4. Przyślij nam płytę ze zdjęciami tradycyjną pocztą, w kopercie „bąbelkowej”.

 

Prosimy o ponumerowanie plików w orientacyjnej kolejności, w której powinny znaleźć się w książce. Jeżeli chcesz w książce umieścić podpisy pod zdjęciami dołącz je w pliku tekstowym, np. w Notatniku, z zaznaczeniem do których zdjęć się one odnoszą.

     

Wpłać zaliczkę

 

Po otrzymaniu plików, uzgodnieniu formatów, tytułów i podpisów zdjęć oraz uzgodnieniu sposobu płatności przygotujemy projekt. Na tym etapie zamówienia pobieramy zaliczkę w kwocie równej cenie przygotowania projektu (ilość rozkładówek x 8,99zł).

 

Zaakceptuj projekt

 

Najszybciej jak to możliwe przygotujemy projekt fotoksiążki i przedstawimy do akceptacji (w fotokiosku w Laboratorium lub mailem). Dołożymy wszelkich starań, żeby przygotować Twój album według naszej najlepszej wiedzy i doświadczenia - tak, jakbyśmy projektowali swój album.

 

Odbierz fotoksiążkę!

 

Po zatwierdzeniu kompozycji naświetlamy i przygotowujemy Twoją Fotoksiążkę! Możesz odebrać ją osobiście lub wybrać niedrogą przesyłkę kurierską.

 

Jeżeli coś wydaje Ci się niejasne - napisz maila lub zadzwoń! Z przyjemnością pomożemy!